Метеорологічні дані по Україні


У січні 2026 р. у Києві переважав вітер північного напрямку, що за багаторічними даними не типовим для цього місяця. Переважала швидкість вітру 1 – 2 м/с. 30 січня максимальна швидкість вітру досягла 12 м/с.
Огляд погоди
Місяць виявився холодним та вологим.
Середня місячна температура була на 1,1 – 5,9 ° нижче за норму, у більшості районів південної частини та на високогір’ї Карпат місцями в межах норми.
Максимальна температура була 0 – 10 ° тепла, на півдні країни, в Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями 11 – 18 ° тепла, 06 – 07 та 29 січня в Миколаївські, Херсонській областях та в Криму були перевищені абсолютні значення максимальної температури для цих дат.
Мінімальна температура була 15 – 25 ° морозу, на півдні країни, в Кіровоградській та Дніпропетровській областях місцями 9 – 14 ° морозу. Опадів випала в основному норма (місцями 2 – 2,6 норми).
Сніговий покрив спостерігався в більшості областей, висотою 1 – 30 см; 08 – 31 січня в західних та Житомирській, 10 – 14 січня і в Київській, 10 – 14 та 30 – 31 січня і в Чернігівській областях – 30 – 42 см, 01 – 04 січня в горах Криму 49 – 66 см.
Інформація надана відділом метеорологічних прогнозів УкрГМЦ







