Image
Image
Image

ЦЕНТРАЛЬНА ГЕОФІЗИЧНА ОБСЕРВАТОРІЯ
ІМЕНІ БОРИСА СРЕЗНЕВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАСНОВАНА У 1855 РОЦІ

Грамота Верховної Ради України
Грамота Верховної Ради України
Image

ЦЕНТРАЛЬНА ГЕОФІЗИЧНА ОБСЕРВАТОРІЯ
ІМЕНІ БОРИСА СРЕЗНЕВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАСНОВАНА У 1855 РОЦІ

Грамота Верховної Ради України
Грамота Верховної Ради України

26.09.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 18 по 23 вересня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,5-1,8 раза на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, вулицях Олександра Довженка, Інженера Бородіна; у 1,1-1,4 раза – на усіх інших постах, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 3,0 раза в районі Берестейського проспекту 18 вересня; у 2,0-2,8 раза – на вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, на бульварі Лесі Українки, Бессарабській площі, вул. Каунаській, Оболонському проспекті, Деміївській площі;  у 1,1 – 1,3 раза – в районі проспекту Науки;

- формальдегідом – у 1,8-2,5 раза на площах Деміївській та Бессарабській, в районі Берестейського і Оболонського проспектів, вулиць Олександра Довженка, Академіка Стражеска; у 1,0-1,7 раза – на бульварі Лесі Українки, вул. Гетьмана Павла Полуботка, вул. Каунаській, проспекті Науки.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 18 по 23 вересня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1364 проби атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем вміст забруднювальних домішок у повітрі суттєво не змінився.

 

 

19.09.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 11 по 16 вересня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,1-1,6 раза на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, Гідропарку, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 3,0-3,2 раза на вулиці Гетьмана Павла Полуботка і в  районі Берестейського проспекту 11 та 12 вересня; у 2,0-2,9 раза – на вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Інженера Бородіна, бульварі Лесі Українки, Бессарабській площі, вул. Каунаській, Оболонському проспекті, Деміївській площі;  у 1,3 – 1,6 раза – в районі Гідропарку, у 1,1-1,2 раза – на проспекті Науки 11-14 вересня;

- формальдегідом – у 1,8-2,4 раза на Деміївській площі, в районі Берестейського і Оболонського проспектів, вул. Олександра Довженка, Бессарабської площі, Гідропарку; у 1,0-1,7 раза – на вулиці Академіка Стражеска, бульварі Лесі Українки, вул. Гетьмана Павла Полуботка, вул. Каунаської, проспекту Науки.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 11 по 16 вересня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1529 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем у повітрі дещо знизився вміст діоксиду азоту, завислих речовин; вміст інших забруднювальних домішок майже не змінився.

 

 

12.09.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 04 по 09 вересня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,1-1,7 раза на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки,  вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 3,1-3,8 раза на вулицях Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській, Семена Скляренка, в районі Берестейського проспекту, Демиіївської площі; у 2,1-3,0 раза – на вулицях Олександра Довженка, Інженера Бородіна, бульварі Лесі Українки, Бессарабській площі, Оболонському проспекті, Гідропарку, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,9-2,2 раза на вул. Олександра Довженка, площах Деміївській та Бессарабській, Оболонському проспекті, вул. Семена Скляренка; у 1,1-1,7 раза – на вул. Гетьмана Павла Полуботка, бульварі Лесі Українки, вул. Каунаській, Оболонському проспекті, у районі Гідропарку.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 04 по 09 вересня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1420 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем вміст забруднювальних домішок у повітрі суттєво не змінився.

 

 

05.09.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 28 серпня по 2 вересня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,2-1,9 рази на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 1,3-4,4 рази на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,2-3,1 рази на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 28 серпня по 2 вересня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1440 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем дещо підвищився рівень забруднення діоксидом азоту, формальдегідом та діоксидом сірки.

 

 

29.08.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 21 по 26 серпня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,2-1,7 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,1 рази 26 серпня на вулицях Інженера Бородіна та Скляренка;

- діоксидом азоту – у 2,7-4,2 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,1-2,9 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 21 по 26 серпня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1573 проби атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем знизився рівень забруднення формальдегідом.

 

 

22.08.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 14 по 19 серпня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,0-1,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 2,5-4,2 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,5-2,9 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 14 по 19 серпня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1620 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення діоксидом азоту, формальдегідом та діоксидом сірки.

 

 

15.08.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 7 по 12 серпня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,0-1,6 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 2,2-3,6 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,2-2,5 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 14-ти стаціонарних постах обсерваторії з 7 по 12 серпня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1529 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем знизився рівень забруднення діоксидом азоту, формальдегідом та діоксидом сірки.

 

 

08.08.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 31 липня по 5 серпня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,2-1,7 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки,  вулицях Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,2 рази 31 липня в районі Гідропарку;

- діоксидом азоту – у 2,5-4,1 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,3-2,9 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 14-ти стаціонарних постах обсерваторії з 31 липня по 5 серпня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1388 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення діоксидом азоту та формальдегідом, знизився – оксидом вуглецю.

 

 

01.08.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 24 по 29 липня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,3-1,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, Оболонському проспекті, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 3,6 рази 25 липня у районі Гідропарку; у 2,3 рази 28 липня на вулиці Межигірській; у 1,1-1,2 рази 25,27 липня на вулицях Інженера Бородіна та Скляренка;

- діоксидом азоту – у 2,5-4,1 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,2-2,4 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 24 по 29 липня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1488 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем знизився рівень забруднення  діоксидом сірки та  діоксидом азоту.

 

 

25.07.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 17 по 22 липня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислими речовинами  -  у 1,0 рази 18 липня на Бессарабській площі;

- діоксидом сірки – у 1,5-2,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 2,2 рази 21 липня на вулиці Межигірській; у 1,0-1,1 рази 17 та 22 липня на вулицях Академіка Стражеска, Інженера Бородіна, Скляренка;

- діоксидом азоту – у 2,7-4,3 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,1-2,5 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 17 по 22 липня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1488 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем дещо підвищився рівень забруднення  діоксидом сірки, оксидом вуглецю та завислими речовинами та знизився -  діоксидом азоту.

 

 

18.07.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 10 по 15 липня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,3-1,9 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій,  Берестейському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,2-1,1 рази 13-15 липня на вулицях Академіка Стражеска та Інженера Бородіна;

- діоксидом азоту – у 2,6-4,0 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, Берестейському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна,  Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,1-2,4 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 10 по 15 липня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1488 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення  діоксидом азоту та знизився -  діоксидом сірки та формальдегідом.

 

 

11.07.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 3 по 8 липня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,6-2,1 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій,  Берестейському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,3 рази 6 липня на вулиці Академіка Стражеска;

- діоксидом азоту – у 2,8-4,2 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, Берестейському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна,  Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,0-2,9 раза на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 3 по 8 липня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1464 проби атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем підвищився рівень забруднення  діоксидом азоту та формальдегідом та дещо знизився -  діоксидом сірки.

 

 

04.07.2023  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 26 червня по 1 липня 2023 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки – у 1,5-2,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,1-1,7 рази на Берестейському проспекті, вулицях Академіка Стражеска, Інженера Бородіна та Скляренка;

- діоксидом азоту – у 1,2-3,5 рази на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна,  Каунаській та Скляренка;

- формальдегідом – у 1,1-2,9 раза на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському, Науки та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 26 червня по 1 липня 2023 року було відібрано та проаналізовано 1660 проб атмосферного повітря.

Порівняно з попереднім тижнем знизився рівень забруднення  діоксидом азоту та формальдегідом.

© 2023, ЦГО. Використання матеріалів сайту дозволяється тільки з дозволу керівництва центральної геофізичної обсерваторії

Please publish modules in offcanvas position.