Image
Image
Image

ЦЕНТРАЛЬНА ГЕОФІЗИЧНА ОБСЕРВАТОРІЯ
ІМЕНІ БОРИСА СРЕЗНЕВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАСНОВАНА У 1855 РОЦІ

Грамота Верховної Ради України
Грамота Верховної Ради України

29.11.2022  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 21 по 26 листопада 2022 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислими речовинами – у 1,0 рази 22 листопада на вулицях Каунаській та Семена Скляренка;

- діоксидом сірки – у 1,4-2,9 рази на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), Інженера Бородіна, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,1 рази 24 листопада на проспекті Перемоги;

- діоксидом азоту – у 3,0-4,6 рази 24-25 листопада на Деміївській площі, проспекті Перемоги, вулицях Каунаській та Скляренка; у 1,1-2,7 рази на Бессарабській площі, бульварі Лесі Українки, Оболонському проспекті, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,0-2,0 рази на площах Деміївській та Бессарабській, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, вулицях Академіка Стражеска, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та Скляренка.

Всього на 15-ти стаціонарних постах обсерваторії з 21 по 26 листопада 2022 року було відібрано та проаналізовано 1149 проб атмосферного повітря.

Загалом, порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення діоксидом азоту. Вміст інших домішок майже не змінився.

22.11.2022  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 14 по 19 листопада 2022 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислими речовинами – у 1,0 рази на проспекті Перемоги;

- діоксидом сірки – у 1,7-2,3 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), Довженка, Інженера Бородіна, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- діоксидом азоту – у 3,2-4,4 рази на площах Деміївській та Бессарабській, бульварі Лесі Українки, проспектах Перемоги та Оболонському; у 1,8-2,9 рази на площі Перемоги, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,0-1,5 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській, та Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 14 по 19 листопада 2022 року було відібрано та проаналізовано 1557 проб атмосферного повітря.

Загалом, порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення діоксидом азоту та формальдегідом. Вміст інших домішок майже не змінився.

За прогнозом Українського гідрометцентру у найближчі 2-3 доби характер погоди буде змінюватись з другої доби прогнозу можливі опади (снігу і дощу), що призведе до не накопичення

15.11.2022  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 7 по 12 листопада 2022 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- завислими речовинами – у 1,2 рази 11 листопада на вулиці Олександра Довженка;

- діоксидом сірки – у 1,4-3,1 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), Довженка, Інженера Бородіна, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,7 рази 10 листопада на проспекті Перемоги, у 1,1 рази 8 листопада на вулиці Скляренка;

- діоксидом азоту – у 3,1-4,9 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, бульварі Лесі Українки, проспекті Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка; у 2,0-2,8 рази на Оболонському проспекті, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка та Гетьмана Павла Полуботка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,1-1,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 7 по 12 листопада 2022 року було відібрано та проаналізовано 1546 проб атмосферного повітря.

Загалом, порівняно з попереднім тижнем, дещо підвищився рівень забруднення  діоксидом сірки, знизився – діоксидом азоту. Вміст інших домішок майже не змінився.

08.11.2022  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 31 жовтня по 05 листопада 2022 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:
- діоксидом сірки - 1,2-2,3 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), Довженка, Інженера Бородіна, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;
- оксидом вуглецю – у 1,3 рази на проспекті Перемоги;
- діоксидом азоту – у 5,1-6,7 рази 31 жовтня на проспекті Перемоги, вулицях Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка; у 2,3-4,3 рази на площах Бессарабській, Деміївській та Перемоги, Оболонському проспекті, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка та Гетьмана Павла Полуботка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;
- формальдегідом – у 1,1-2,1 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Науки, Перемоги та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Скляренка.
Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 31 жовтня по 05 листопада 2022 року було відібрано та проаналізовано 1510 проб атмосферного повітря.
Загалом, порівняно з попереднім тижнем, дещо підвищився рівень забруднення діоксидом сірки, знизився – оксидом вуглецю та формальдегідом. Вміст інших домішок майже не змінився.
За прогнозом Українського гідрометцентру у найближчі дві доби характер погоди буде мінливий, без опадів та з ймовірними туманами, що не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери.

01.11.2022  Щотижнева інформація про забруднення атмосферного повітря у м. Києві

За даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського з 24 по 29 жовтня 2022 року у повітрі Києва відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій:

- діоксидом сірки - 1,2-1,8 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска (перетин з бульваром Вацлава Гавела), Довженка, Інженера Бородіна, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Семена Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37 (в районі метеомайданчику обсерваторії), де перевищень не спостерігалось;

- оксидом вуглецю – у 1,0-1,7 рази на проспекті Перемоги, вулицях Академіка Стражеска та Скляренка;

- діоксидом азоту – у 5,4-6,1 рази 28 жовтня на Бессарабській площі, вулицях Інженера Бородіна та Каунаській; у 2,2-4,9 рази на площах Деміївській та Перемоги, проспектах Оболонському та Перемоги, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка та Скляренка, за винятком проспекту Науки, 37, де перевищень не спостерігалось;

- формальдегідом – у 1,3-2,4 рази на площах Деміївській, Бессарабській та Перемоги, проспектах Науки, Перемоги та Оболонському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Каунаській, Гетьмана Павла Полуботка та Скляренка.

Всього на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії з 24 по 29 жовтня 2022 року було відібрано та проаналізовано 1650 проб атмосферного повітря.

Загалом, порівняно з попереднім тижнем, підвищився рівень забруднення – діоксидом сірки. Вміст інших домішок майже не змінився.

За прогнозом Українського гідрометцентру на найближчі дві-три доби очікується мінливий характер погоди, що переважно не сприятиме розсіюванню шкідливих домішок у приземному шарі  повітря.

© 2022, ЦГО. Використання матеріалів сайту дозволяється тільки з дозволу керівництва центральної геофізичної обсерваторії

Please publish modules in offcanvas position.