Image
Image
Image

ЦЕНТРАЛЬНА ГЕОФІЗИЧНА ОБСЕРВАТОРІЯ
ІМЕНІ БОРИСА СРЕЗНЕВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАСНОВАНА У 1855 РОЦІ

Грамота Верховної Ради України
Грамота Верховної Ради України
Image

ЦЕНТРАЛЬНА ГЕОФІЗИЧНА ОБСЕРВАТОРІЯ
ІМЕНІ БОРИСА СРЕЗНЕВСЬКОГО

ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАСНОВАНА У 1855 РОЦІ

Грамота Верховної Ради України
Грамота Верховної Ради України

Збірник Праць ЦГО

  Інформуємо всіх читачів, що збірник праць Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського віднині зареєстровано як засіб масової інформації, науково-популярне видання (свідотство про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 25168-15108 Р від 24.06.2022).

 Збірник Праць Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського був заснований у 1961 році і має рубрики з метеорології, кліматології, гідрології, гідрохімії що грунтуються на матеріалах спостережень гідрометеорологічних організацій України.

 Цей рік видався складним для усіх нас, але, незважаючи на війну, ЦГО продовжує працювати для держави і нашої перемоги, адже отримані гідрометеорологічні дані використовуються зокрема і Збройними силами України.

 Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених авторів та науковців, які мають напрацювання з метеорології, кліматології, гідрології, гідрохімії тощо, а також історико-краєзнавчих розвідок з життя нашої служби.

 +380 44 525 9458

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТЕЙ
У ЗБІРНИК ПРАЦЬ ЦГО

1. Наукові статті мають містити бібліографічний показник (УДК), який подають з лівого боку.
2. Назва статті (посередині) – великими літерами.
3. Ініціали та прізвище, регалії автора (авторів) – малими літерами –(праворуч).
4. Анотація.
5. Ключові слова.
6. Текст статті.
7. Нижче тексту статті розміщується список використаної літератури.
Анотація має бути написана українською мовою (шрифт “ Times New Roman ” курсив, розмір шрифту 12). Анотація статті має розкривати її зміст.
Можливим є написання статті англійською мовою. У цьому разі анотація має бути українською.
Ключові слова (4–8) розміщують після анотації окремим абзацом. Вони мають відображати основний зміст статті.
Наприкінці статті назва, а також її авторство подають англійською мовою. При підготовки макета статті ці відомості переносяться до сторінки з англомовним змістом.
Файл із текстом статті має бути виконаний з розширенням .doc у редакторі Microsoft Word. Стаття разом з малюнками і графічними матеріалами повинна займати не більше, ніж 12 друкованих сторінок та 2 сторінки кольорової вкладки.
Весь текст статті подається шрифтом “Times New Roman.
Назву статті подають напівжирним кеглем, розмір шрифту – 14).
Текст статті (розмір шрифту 14 пт) набирається у форматі А4, без переносів. Міжрядковий інтервал – 16 пт.
Поля: зверху – 1,7 см, знизу – 2 см, зліва – 2,2 см, справа – 2,2 см. Абзац – 1 см. Нумерація сторінок – вгорі посередині.
Перелік літератури подається курсивом, розмір шрифту – 12.
Формули подаються за допомогою редактора формул Microsoft Equation. Таблиці, карти, рисунки, діаграми, схеми повинні бути включені в текст за допомогою меню “вставка-об’єкт-Рисунок Microsoft Word”. Вирівнюються по центру. Вони повинні мати підписи (знизу окремим абзацом, напівжирний, розмір шрифту – 12). Таблиці повинні мати заголовок над таблицею окремим абзацом.
Рисунки (карти, схеми, фотографії, графіки, діаграми, інші ілюстрації), виконані в кольорі або чорно-білі, необхідно подавати вставленими у текст статті. Крім того, сам файл рисунка у форматі .tiff або .jpeg із роздільною здатністю не менше 300 dpi, формат кольору RGB (якщо кольоровий) або Grayscale (якщо чорно-білий) надсила’ється окремо. Рисунки повинні бути пронумеровані в послідовності їх згадування у тексті. Назва рисунку має бути подана в тексті статті одразу під ним. Не можна назву рисунку об’єднувати із самим рисунком в одному файлі, адже це позбавить можливості її редагування. Всі карти повинні мати рамку, умовні позначення чи легенду, прив’язку до місцевості, масштаб та посилання (якщо потрібно). Букви чи цифри, вміщені на рисунках, повинні мати розмір шрифту не менше 10 пунктів. Допустимі розміри рисунків – не більше 120x200 мм.
При надсиланні статті рисунки та карти дублюються окремими файлами.
Таблиці розміщувати у тексті. Кожна таблиця повинна мати заговолок та порядковий номер, на який є посилання в тексті. Якщо в статті одна таблиця, її не нумерують. Таблиці можуть бути виконані лише у редакторі MicrosoftWord. Слово “Таблиця” необхідно поміщати вгорі справа над таблицею курсивом, нижче дати її назву посередині. Допустимі розміри таблиці не більше 120x200 мм. При використанні запозичених даних, або представленні опрацьованих автором запозичених первинних матеріалів (наприклад, метеорологічні величини тощо), в назві таблиці необхідно вказати джерело, звідки взяті дані (літературне або фондове).
Список цитованої літератури подавати за алфавітом: спочатку кирилицею, потім латиницею.

297582140 590411022535130 229130260219544908 n

© 2024, ЦГО. Використання матеріалів сайту дозволяється тільки з дозволу керівництва центральної геофізичної обсерваторії

Please publish modules in offcanvas position.